TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Reality / Za názvem COLOSEUM NEMOVITOSTI se skrývá spolehlivá realitní kancelář. Znáte ji?

Za názvem COLOSEUM NEMOVITOSTI se skrývá spolehlivá realitní kancelář. Znáte ji?

Jestliže uvažujete o koupi pozemku pro stavbu vašeho rodinného domu, nebo hledáte hezký byt či dům v příjemné lokalitě na Moravě, určitě navštivte internetové stránky realitní kancelář v Brně. Její motto je “Na dobré pověsti nám záleží“ a podle něho se skutečně chová.

Seznamte se se společností COLOSEUM NEMOVITOSTI

Jde o realitní kancelář, která na trhu s nemovitostmi působí již od roku 2007. Péče o klienty a jejich spokojenost je na prvním místě. Svědčí o tom i velké množství kladných referencí klientů, kteří ve vzdálenější i nedávné minulosti využili jejich služeb.

Jejími zaměstnanci jsou profesionální realitní makléři, zkušené asistentky a hypoteční makléř a člen týmu renomované advokátní kanceláře, který je připraven vyřešit jakékoli problémy, které klientovi vznikly.

Tato realitní kancelář vám pomůže koupit a prodat nejen pozemky, domy a byty, ale i chaty, chalupy, komerční prostory, postará se o získání hezkého podnájmu a další. Zajišťuje i odhady tržních cen nemovitostí, odhady pro dědické řízení, komplexní právní servis, úschovy kupních cen, vyplácení a řešení exekucí, vymazávání a zřizování zástavních práv, věcných břemen, předkupních práv a dalších.

Pomůže vám taky s vyřízením hypotéky. Na každé pobočce je vám připraven a ochoten pomoct hypoteční specialita na financování nemovitostí. Zadarmo vám vyřídí nejen hypotéku, ale i úvěr ze stavebního spoření, pojištění domácnosti, nemovitosti, životní pojištění…

Její pobočky najdete po celé Jižní Moravě, díky čemuž nabízí svým klientům velmi dobrou dostupnost.

Spolehněte se na její služby podobně, jako paní Martina, která díky COLOSEUM NEMOVITOSTI našla nový domov v Tišnově, v okrese Brno – venkov.

O realitní kanceláři COLOSEUM NEMOVITOSTI jsem se dozvěděla náhodou od kolegyně z práce. V té době jsem pracovala v Brně a krátce po otěhotnění jsem se  jí svěřila, že hledáme větší byt. Bydleli jsme v bytě o velikosti 2+1 a chtěli jsme 3+1.

Na její radu jsme s manželem navštívili realitní kancelář COLOSEUM Brno, kde nás mile překvapilo příjemné jednání paní makléřky. Byla informovaná, lokalitu, ve které jsme chtěli bydlet, dokonale znala a pohotově nás informovala o čtyřech bytech v Tišnově a jeho okolí, kde jsme chtěli bydlet. Tišnov jsme před jinými městy a vesničkami upřednostňovali, bohužel byl k prodeji tenkrát jen byt 4+1. Ale protože byl ve velmi hezké části města, rozhodli jsme se, že jej koupíme.

Realitní společnost nám pomohla s veškerou administrativou, předvedla rychlé jednání, vyřídila za nás hypotéku a vše proběhlo naprosto bez problémů. Tuto realitní kancelář lidem vřele doporučuji, už jsem ji poradila i řadě svých známých a zatím jsem se nesetkala s nespokojeností.

I když jsme chtěli menší byt, nyní jsem velmi ráda, že máme ten, který máme. Byla to dobrá zkušenost! Našli jsme byt, který není jen našim bydlištěm, ale i našim domovem.

Martina Kreslíková, Tišnov

Pokud se budete i vy chtít spojit s realitní kanceláří COLOSEUM NEMOVITOSTI, můžete tak učinit prostřednictvím webových stránek www.coloseumreality.cz, na infolince zdarma 800 536 536 nebo osobně přímo na pobočkách v Blansku, Brně, Brně – venkov, Břeclavi, Hodoníně, Kroměříži, Olomouc, Prostějově, Přerově, Svitavách, Třebíči, Vyškově, Zlíně, Znojmě nebo Žďáře nad Sázavou.

Realitní kancelář COLOSEUM NEMOVITOSTI udělá vše pro to, abyste koupili nebo prodali vaši nemovitost k vaší největší spokojenosti.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top