TOPlist
15. 07. 2024
Domů / Stavba a rekonstrukce / Nechte si zhotovit střechu, která je nejen kvalitní, ale i hezká a podtrhující celkový ráz domu

Nechte si zhotovit střechu, která je nejen kvalitní, ale i hezká a podtrhující celkový ráz domu

Každý dům potřebuje kvalitní střechu, která jej spolehlivě ochrání, poslouží dlouhá desetiletí, ale také bude vzhledově hezká. Střecha je korunou domu, která jej může ještě pozvednout. Jenže špatně zvolená, nebo neodborně zhotovená může mít přesně opačnou funkci. Dům i střecha spolu musí ladit.

Vyberte si spolehlivého a zkušeného výrobce střechy

Právě to jsou důvody, které nás vedou k oslovení specializovaného zhotovitele, který střechy běžně vyrábí a má s nimi bohaté zkušenosti. Jedním takovým je i společnost Střechy Novák. Na trhu se pohybuje již od roku 2000 a za tu dobu má na kontě řadu zhotovených střech a spokojených majitelů menších i velkých nemovitostí. Není se čemu divit. Společnost za dobu svého fungování obdržela množství různých certifikátů.

Je certifikována např. významnými firmami jako Bramac, Tondach, Velux, Fischer, dřevařským ústavem… Návrhy střech provádí s využitím špičkového software německé firmy SEMA s 25ti letou tradicí.

Střecha na klíč, to je zhmotnění vašich představ bez starostí

Využijete-li zhotovení střechy na klíč, které společnost Střechy Novák nabízí, získáte kompletní řešení zastřešení domu bezpracně, bez starostí a naprosto přizpůsobeno vašim požadavkům.

Jak probíhá stavba střechy na klíč?

  • Zašlete společnosti poptávku prostřednictvím e-mailu, telefonicky nebo přes poptávkový formulář, který najdete na jejích webových stránkách.
  • Obdržíte cenovou kalkulaci projektu. Budou použity podklady případného investora nebo projektové dokumentace ke stavbě.
  • S pomocí sofware SEMA společnost zpracuje 3D verzi realizace, kterou společně osobně doladíte. Zároveň dojde k odbornému poradenství.
  • Následně dojde k vytvoření trojrozměrné prezentace projektu a dořešení detailů.
  • Pak už nic nebude bránit podpisu Smlouvy o dílo. Vzor smlouvy si můžete stáhnout na webových stránkách společnosti Střechy Novák.
  • Dojde k realizaci krovu, budou provedení další stavební práce spojené s realizací, jako např. vyzdívka komínu atd.
  • Budou provedeny klempířské práce – montáž okapů, svodů, oplechování, je možné vyrobit i ozdobné prvky z mědi, pozinku, titanzinku nebo hliníku.
  • Proběhne pokládka střešní krytiny, kterou si vyberete z široké nabídky různých krytin.
  • Následovat bude dokončení pokrývačských prací, montáž doplňků a zkompletování díla.
  • Nakonec dojde k předání kompletně hotové střechy spolu s předávacím protokolem díla.

Navštivte webové stránky společnosti Střechy Novák a informujte se na všechny podrobnosti o realizaci střechy na klíč.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top