TOPlist
5. 12. 2023
Domů / Finance a legislativa / Jak se dá vyhnout exekuci? Zkuste službu na oddlužení majetku!

Jak se dá vyhnout exekuci? Zkuste službu na oddlužení majetku!

S pořízením půjčky bychom měli vždy myslet i na možné následky, které mohou vzniknout v případě, že bychom se dostali do dočasné neschopnosti splácet. Měli bychom mít finanční rezervu, která zajistí provoz naší domácnosti po dobu minimálně půl roku, alespoň tak to doporučují finanční poradci. Jenže jen málokdo bohužel tak velké úspory má, a tak se snadno stane, že zůstáváme-li delší dobu v pracovní neschopnosti, nebo přijdeme o zaměstnání, snadno nám může hrozit exekuce.

Víte, jak si zajistit pomoc, dostanete-li se do takové situace? Nechte se inspirovat.

Půjčka v exekuci

Jednou z možností jak vyřešit nelehké potíže spojené s exekucí je požádání o půjčky v exekuci. Její poskytnutí je podmíněno zástavou nemovitosti ve vašem vlastnictví, příp. zástavou nemovitosti třetí osoby. O vyřizování formalit již se nemusíte starat. K oddlužení nemovitosti a zastavení exekuce dojde přibližně za týden.

Kde seženete půjčku v exekuci

Stačí, navštívíte-li webové stránky http://www.pujckavexekuci.cz/. Na nich najdete krátký a přehledný formulář, který vyplníte a jedním kliknutím požádáte o úvěr. Následně vás kontaktuje zaměstnanec společnosti a domluvíte se na prohlídce vaší nemovitosti. Pak dojde ke zjištění reálného stavu vašich exekucí a dluhů. Proběhne li schvalovací proces k vašemu prospěchu, dojde k podepsání nezbytné smlouvy a vyplacení za vás všech exekucí. Následně vám pomohou k zajištění levného úvěru v bance.

Využít můžete i jiné možnost řešení finančních nesnází. V nabídce této společnosti najdete i finanční produkt zpětný leasing nemovitostí, nebo kupříkladu půjčku s názvem americká hypotéka. Posledním nabízeným produktem je nebankovní hypotéka.

Navštivte jejich webové stránky pujckavexekuci.cz a vyřešte rychle a k vaší spokojenosti všechny potíže spojené s nemožností splácet a hrozící exekucí.

1 komentář

  1. Poraďte co dělat pokud jsem si našla exekuci na http://www.kontrolaexekuce.cz. Mám kontaktovat exekutora ráda bych věci řešila. A nenechala jen tak ležet ladem

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top