TOPlist
21. 07. 2018
Domů / Inspirace a trendy / Poptáváte kvalitní plastové popelnice či kontejnery? Nakupte je za příznivé ceny.

Poptáváte kvalitní plastové popelnice či kontejnery? Nakupte je za příznivé ceny.

Poptáváte kvalitní plastové popelnice či kontejnery? Nakupte je za příznivé ceny.
Ohodnoťte tento článek


Domácnosti, ale i větší odběratelé jako jsou obce, školy, nebo státní instituce potřebují čas od času doplňovat stav popelnic a obměňovat ty nefunkční za nové.

I když je životnost plastových popelnic vzhledem k jejich precizní výrobě velmi dlouhá, jednou k nutnosti výměny dojde. Víte, kde se obrátit, abyste nakoupily vysoce kvalitní plastové popelnice i kontejnery za dobré ceny?

Praktické plastové popelnice

Plastové popelnice jsou dodávány ve dvou velikostech – o objemu 120 a 240 litrů. Nacházejí využití pro tříděný odpad jak u domácností, tak státních a soukromých organizací. Díky speciální nepřilnavé povrchové úpravě odolávají chemickým látkám. Pohodlnou manipulaci s plastovou popelnicí zaručuje její nízká váha, pevné madlo a celopryžové kolečka. Celá popelnice odolává nepříznivému UV záření a nerezaví.

K dostání je i příslušenství k oběma velikostem popelnic v podobě kovového rámečku na upevnění plastového pytle.

Popelnice z plastu se vyrábí v různých barevných provedeních. Na výběr máte z černé, červené, zelené, hnědé, žluté a modré barvy.

Větší plastové kontejnery

Pro obce i města jsou nezbytným pomocníkem v boji s komunálním, tříděným a směsným odpadem plastové kontejnery. Mezi nejvíce prodávané patří kontejnery o objemu 1100 litrů s víkem na směsný a tříděný odpad.

Najdete je v pěti různých barevných provedeních. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je vysoce odolný proti mechanickému namáhání, extremním teplotám, UV záření i proti setkání s chemikáliemi. Ani tady nechybí pryžové kolečka v počtu 4 kusů. Dvě jsou opatřeny brzdami pro dobrou stabilitu a bezpečnost.

Nakupte u ABStore.cz

Kvalitní dodavatel vám zajistí kvalitní služby. Takovým je např. ABStore.cz . Pyšní se titulem Ověřeno zákazníky, což je důkazem spokojenosti ze strany klientů.

S nákupem získáte:

  • Dopravu zdarma při objednávce nad 1.000,–Kč
  • Možnost platby na fakturu
  • Množstevní slevy
  • Záruku až pět let
  • Rychlé, příjemné jednání a komfort

Využijte služeb dobrého prodejce a těšte se z výhodně nakoupených plastových popelnic či kontejnerů.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top