TOPlist
5. 12. 2023
Domů / Inspirace a trendy / Poptáváte kvalitní plastové popelnice či kontejnery? Nakupte je za příznivé ceny.

Poptáváte kvalitní plastové popelnice či kontejnery? Nakupte je za příznivé ceny.


Domácnosti, ale i větší odběratelé jako jsou obce, školy, nebo státní instituce potřebují čas od času doplňovat stav popelnic a obměňovat ty nefunkční za nové.

I když je životnost plastových popelnic vzhledem k jejich precizní výrobě velmi dlouhá, jednou k nutnosti výměny dojde. Víte, kde se obrátit, abyste nakoupily vysoce kvalitní plastové popelnice i kontejnery za dobré ceny?

Praktické plastové popelnice

Plastové popelnice jsou dodávány ve dvou velikostech – o objemu 120 a 240 litrů. Nacházejí využití pro tříděný odpad jak u domácností, tak státních a soukromých organizací. Díky speciální nepřilnavé povrchové úpravě odolávají chemickým látkám. Pohodlnou manipulaci s plastovou popelnicí zaručuje její nízká váha, pevné madlo a celopryžové kolečka. Celá popelnice odolává nepříznivému UV záření a nerezaví.

K dostání je i příslušenství k oběma velikostem popelnic v podobě kovového rámečku na upevnění plastového pytle.

Popelnice z plastu se vyrábí v různých barevných provedeních. Na výběr máte z černé, červené, zelené, hnědé, žluté a modré barvy.

Větší plastové kontejnery

Pro obce i města jsou nezbytným pomocníkem v boji s komunálním, tříděným a směsným odpadem plastové kontejnery. Mezi nejvíce prodávané patří kontejnery o objemu 1100 litrů s víkem na směsný a tříděný odpad.

Najdete je v pěti různých barevných provedeních. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je vysoce odolný proti mechanickému namáhání, extremním teplotám, UV záření i proti setkání s chemikáliemi. Ani tady nechybí pryžové kolečka v počtu 4 kusů. Dvě jsou opatřeny brzdami pro dobrou stabilitu a bezpečnost.

Nakupte u ABStore.cz

Kvalitní dodavatel vám zajistí kvalitní služby. Takovým je např. ABStore.cz . Pyšní se titulem Ověřeno zákazníky, což je důkazem spokojenosti ze strany klientů.

S nákupem získáte:

  • Dopravu zdarma při objednávce nad 1.000,–Kč
  • Možnost platby na fakturu
  • Množstevní slevy
  • Záruku až pět let
  • Rychlé, příjemné jednání a komfort

Využijte služeb dobrého prodejce a těšte se z výhodně nakoupených plastových popelnic či kontejnerů.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top