TOPlist
6. 12. 2023
Domů / Interiér / I pěnové matrace dokážou být velmi prodyšné

I pěnové matrace dokážou být velmi prodyšné


Mezi lidmi stále převažuje názor, že nejlepší ventilaci vzduchu v posteli zajišťují pružinové matrace. Ano, jsou opravdu hodně vzdušné, hodí se dokonce i do vlhčího prostředí, ale jejich prodyšnost je srovnatelná s větráním pěnových matrací vybavených ventilačním systémem AirForce!  S neustálým vývojem materiálů a technologií přichází na svět stále nové vychytávky, které mění každodenní spánek v komfortní zážitek.

color visco wellness a

Matrace, které dýchají s vámi

Dlouholetý výrobce matrací a roštů Hilding Anders ČR, a. s. přináší na český trh prémiovou řadu pěnových matrací, které jsou vyrobeny unikátní švédskou technologií AirForce. Patří k nejdokonalejším odvětrávacím systémům matrací.

  • Jedná se o speciální konstrukci jádra, jehož jednotlivé části jsou opatřeny ventilační profilací (vedenou ve 3 směrech).
  • Funguje na principu běžné pumpy – přirozené pohyby těla během spánku stlačují jednotlivé zóny matrace, přičemž dochází k nasávání a vytlačování vzduchu.

flora_detail

STOP roztočům a alergiím

Obrovskou výhodou vzdušných matrací AirForce je vysoká hygiena, velmi dobré ortopedické a antialergické vlastnosti.

  • Díky maximální vzdušnosti, kterou poskytují, se nemusíte obávat výskytu plísní a bakterií, které jsou často důvodem vzniku nepříjemných alergií.
  • Jsou vhodné pro všechny, kteří vyžadují prodyšnou a komfortní matraci, ale starší systém běžných kovových pružin jim nevyhovuje.

Vysoký komfort za akční cenu

Přesvědčte se, že vzdušné nemusí být jen pružinové matrace, a navštivte specializovanou prodejnu matrací. Seznamte se blíže s pěnovými matracemi

  • Forest – ventilační efekt je podpořen 3D ventilační mřížkou
  • Color Visco Wellness -pro milovníky měkčích matrací, obsahuje bio pěnu
  • Flora – nabízí možnost volby tuhosti stran (soft/hard) a výšky (22 nebo extrémních 26 cm)

Jejich ortopedické vlastnosti v kombinaci s maximální vzdušností zajišťují skutečně dokonalý spánek. Rozhodnete-li se pro nákup vzdušných matrací AirForce, využijte časově omezené nabídky 1+1 zdarma, a dopřejte komfortní odpočinek i vašemu partnerovi.

 

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top