TOPlist
13. 07. 2024
Domů / Zahrada / Okrasná zahrada plná odolných květin

Okrasná zahrada plná odolných květin

Plánujete zútulnit vaši zahradu? A chtěli byste ji ozdobit rostlinami, které něco vydrží a vy se tak o ně nebudete muset neustále starat? Nebo chcete, aby vaše zahrada vypadala exoticky a netradičně? Zkuste to s bambusy, kapradinami a jinými odolnými okrasnými travinami. Vždyť za bambusy a dalšími zajímavými rostlinami nemusíte jezdit pouze do exotických východních zemí, zimovzdorné stálezelené bambusy, zimovzdorné okrasné trávy a kapradiny se dají pěstovat i v našich krajích. A pokud jejich vysazení zkombinujete s bambusovým altánem, pergolou nebo plotovým polem, vaše zahrada bude dokonale sladěná.

Přes 150 druhů bambusů a jejich kultivarů, asi 100 druhů a kultivarů okrasných travin, kapradiny, speciální rychle rostoucí opadavý jehličnan metasekvoje čínská i méně známé ovocné dřeviny, které jsou mnohdy exotické, nebo alespoň odolné vůči škůdcům, nabízí internetové zahradnictvíRosteto. Tato specializovaná prodejna v pražské Troji se chystá na začátku dubna zahájit novou sezónu prodeje rostlin, neváhejte tedy a zavítejte na slavnostní otevření. Na nabídku společnosti Rosteto s.r.o. se však můžete podívat již teď, a to na internetové stránky www.bambusy.cz, kde naleznete katalog a ceník všech rostlin, cenné informace o jednotlivých bambusech, kapradinách a okrasných travinách, ale i instrukce, jak například bambusy pěstovat.

Kromě prodeje různých rostlin provozuje zahradnictví i odborné služby v oblasti zakládání a údržby zahrady, pokud jste tedy v oblasti zahradničení začátečníci, jejich pomoc by mohla být na úvod vítána. Osobní a odborný přístup pracovníků bambusária je samozřejmostí, neváhejte tedy a vyzkoušejte jejich služby. Nakupte rozmanité bambusy, okrasné traviny, jehličnany a kapradiny a vytvořte si krásně zelenou zahradu plnou energie a pohody.

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top