TOPlist
26. 09. 2023
Domů / Stavba a rekonstrukce / Váš dům si zaslouží krásnou tvář

Váš dům si zaslouží krásnou tvář

Každý domov si zaslouží krásnou a odolnou fasádu. Nezáleží na tom, zda se jedná o novostavbu nebo o starší rodinný domek. Možností, jak dát domovní fasádě krásnou tvář je mnoho. Můžete vyzkoušet i netradiční podoby fasád. Mezi nejkrásnější druhy fasád ovšem nepatří fasády s klasickými omítkami, ale obložené fasády.

 Čím obložit fasádu na domě?

Pokud také plánujete obložení vaší fasády na rodinném domě, rozhodně byste měli navštívit stránky stavbahrou.cz. Zde totiž najdete velké množství obkladů, kterými můžete domov dokonale obložit. Mezi nejvyužívanější druhy patří plastové palubky a obklady. Zde si můžete vybrat z mnoha druhů odolných plastových palubek, které věrně napodobují některé dřeviny. Odstíny jsou libovolné a záleží pouze na vkusu každého majitele domu. Plastové palubky, které naleznete v sortimentu jsou lehké, snadno smontovatelné, odolné a cenově dostupné. Můžete zde dokonce vybírat také interiérové palubky.

 Co dalšího může stavbahrou.cz nabídnout?

Mezi další, velmi oblíbené, druhy obkladů patří také obklady v imitaci cihel. Ty můžete najít pod názvem fasádní obklady Decobrick. Jedná se o panelové fasádní obklady, které do sebe zámkově zapadají. Obklady Decobrick imitují režné zdivo a v porovnání se zdivem jsou mnohem odolnější a praktičtější na údržbu. Velmi oblíbeným druhem fasádních obkladů je také fasádní obklad Deco Siding. Jedná se o modely zavěšovaného fasádního obkladu, který může být využit jako finální vrstva zateplených fasád i jako finální vrstva klasických fasád. Ke všem druhům fasádních obkladů najdete také širokou nabídku rohů, ukončovacích profilů a kompletního příslušenství, které je potřeba k dokonalé realizaci.

 

Kompletní nabídku plastových palubek a fasádních obkladů naleznete na www.stavbahrou.cz.

 

 

 

 

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top