TOPlist
14. 04. 2024
Domů / Inspirace a trendy / Párty stany na Vaší událost

Párty stany na Vaší událost

Pokud pořádáte venkovní akci pro více lidí, je třeba doufat, že právě tento den bude pěkné a slunečné počasí. Bohužel u akcí pořádaných několik měsíců dopředu je objektivní meteorologická předpověď takřka nemožná. Abyste své hosty ochránili před případným deštěm, jsou přímo pro vás připraveny párty stany. Ať už pořádáte soukromou oslavu, svatební hostinu či organizujete větší akci na širokou veřejnost, díky párty stanům budou vaši hosti vždy maximálně spokojeni.

party-stan-2746

Párty stany se vyrábějí v několika velikostech. Její volba se samozřejmě odvíjí od počtu zúčastněných osob, aby se při větším počtu zbytečně netísnili. Můžete tak získat zastřešený prostor o rozměrech mnoha metrů čtverečných, kde se budou vaši hosté při celé akci výborně bavit. Párty stan samozřejmě splňuje i veškeré normy z hlediska bezpečnosti a to i v případě silných povětrnostních podmínek. Základem celé konstrukce jsou velmi silné a pevné kovové trubky, které se ukotvují k podložce. Samotná střecha je dále vybavena výztuhami, které mají za cíl především zlepšit stabilitu. Na celou tuto konstrukci dále přijde materiál z odolného PVC, který chrání jak před deštěm, tak díky bočním stěnám například i před nepříjemným větrem.

Jakmile máte stan postavený, nezbývá než vymyslet, jakým způsobem rozvrhnete vnitřní prostor. Bez problémů se tam vejdou nejenom hosté, ale i řada stolů a židlí, dlouhé stoly s občerstvením, nebo například i muzikanti, kteří budou mít za cíl pobavit veškeré obecenstvo. Díky tomu bude celá vámi pořádané akce naprosto jedinečné a bezproblémová, což vaši hosté zcela jistě ocení. Máte-li i vy v plánu během letních měsíců uspořádat oslavu či slavnost, a nechcete se bát nepřízně počasí, pořiďte si párty stan. Veškeré tyto starosti tak budete moci bez obav hodit za hlavu. S párty stanem rozhodně uděláte krok správným směrem.

Širokou nabídku párty stanů naleznete na www.havaj.cz/party-stany.html a více informací o party stanech v tomto článku

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top