TOPlist
26. 09. 2023
Domů / Inspirace a trendy / Kutilové – poradíme Vám, jaké vruty a šrouby jsou ty pravé

Kutilové – poradíme Vám, jaké vruty a šrouby jsou ty pravé

V každé domácnosti se nachází „kutilská krabička“ se šroubovákem, vruty, kladívkem či vrtačkou pro běžné potřeby každodenního života. Ať už je kutilství Vaší vášní nebo se kutilem stáváte jen v nutných případech, vždy je základem úspěchu kvalitní vybavení. Vruty a šrouby jsou těmi nejmenšími pomocníky, ale často také těmi nejdůležitějšími, proto byste jim měli věnovat dostatečnou pozornost!

Šroub

Ačkoliv Vás to může lákat, nikdy je nerecyklujte. Znovu použité vruty a šroubky Vás často mohou zradit. Proto neváhejte a investujte do nových.

Jak na vruty?

Při zásobení své domácí dílny sáhněte také po vrutech, které můžete použít univerzálně. Na Akros.cz najdete kvalitní nerezové vruty pro všechna použití.

Kdy ale sáhnout po speciálních vrutech? Například dřevo si žádá speciální vruty do dřeva. Jejich hlavní předností je hladké proniknutí do materiálu – často bez předvrtání. Při venkovním použití vsaďte na materiál, který odolá vlhkosti a povětrnostním podmínkám.

Šrouby a šroubky

Přestože v domácnosti využijete spíše vruty, než šroubky, určitě by Vám doma neměly chybět. Stejně jako vruty, i šroubky mají široké spektrum použití a podle toho najdete také širokou nabídku speciálních šroubů. Speciální šrouby vybírejte jak podle materiálu, který chcete spojovat, tak podle tvaru hlavy. Kvalitní nerezové šrouby různých rozměrů, typů a tvarů hlav naleznete na Akros.cz.

Bez jakého vybavení se neobejdete Vy? Také nedáte dopustit na vruty a šrouby nebo máte jiné favority?

Komentovat

Váš email nebude zveřejněn. Vyžadované pole jsou označené *

*

Scroll To Top